Zacznę zwyczajnie – że z Tobą w domu jest zawsze fajnie

23 czerwca Miejsko- Gminna Biblioteka Publiczna w Więcborku gościła grupę przedszkolaków wraz ze swoimi tatusiami. Powodem tej wizyty był oczywiście „Dzień Ojca” oraz rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt:” Mój tata i Ja”.

O tym, że ojciec jest osobą niezwykle ważną w życiu każdego dziecka nie trzeba nikogo przekonywać. Widać to było w zabawach tatusiów z własnymi pociechami. Odbyły się dla nich różnorodne konkurencje, w których ojcowie musieli wykazać się sprawnością fizyczną oraz znajomością charakterów i nawyków swoich dzieci.

Na koniec ogłoszono wyniki konkursu plastycznego, w którym: pierwsze trzy miejsca zajęli:

Mieszko Stypa, Zuzanna Pichłacz i Maksymilian Solarek

Tego dnia jednak nie było przegranych. Wszystkie dzieci otrzymały dyplomy i książeczki z najpopularniejszymi bajkami.Za zaciętą rywalizację i otrzymanie tytułów „Super Ojców” nie zabrakło nagród w postaci słodkości dla wszystkich zawodników i ich pociech.

Licznik odwiedzin: 620356