Czytanie książek łatwiejsze dla niepełnosprawnych dzięki nowej usłudze w naszej bibliotece!

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Więcborku przystąpiła do projektu „Wypożyczalnia odtwarzaczy cyfrowej książki mówionej dla osób niewidomych i słabowidzących Edycja 2017”. Jest on realizowany przez Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Larix” im. Henryka Ruszczyca. Projekt jest dofinansowany przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Aktualnie dwie osoby korzystają z urządzeń. Jeżeli jest Pan lub Pani osobą z orzeczeniem o niepełnosprawności z tytułu wzroku zapraszamy do naszej Biblioteki.

Ważna informacja!

Przed wypożyczeniem należy zapoznać się z regulaminem dostępnym w bibliotece a także go zaakceptować wypełniając stosowne potwierdzenie. Warunkiem wypożyczenia urządzenia jest skorzystanie z zasobów książki mówionej dostępnej w naszej bibliotece.