Zapraszamy na koncert chóru "Lutnia" w ramach projektu "Ożywienie lokalnej kultury".

W ramach projektu „Ożywienie lokalnej kultury” Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Więcborku serdecznie zaprasza na koncert chóru "Lutnia", który odbędzie się 15 sierpnia o godz. 16:00 w kościele parafialnym w Więcborku.

Środki finansowe na realizację projektu zostały przyznane za pośrednictwem Urzędu Marszałkowskiego z „Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Operacja pn. „Ożywienie lokalnej kultury” mająca na celu pobudzenie aktywności społecznej mieszkańców poprzez ożywienie lokalnej kultury, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.