Stwórzmy razem nasz wspólny księgozbiór!

Drodzy czytelnicy!

Zdecydujcie jakie książki już tej jesieni mają się znaleźć na półkach w bibliotece.

Więcborska biblioteka w ramach Programu Biblioteki Narodowej pod nazwą: Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa Priorytet 1 - Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych - zdobyła środki na nowe książki w kwocie:

10.157,00;

Pozyskaliśmy te pieniądze właśnie dla Was!

Pragniemy abyście to Wy Państwo zdecydowali na co je wydamy.

Dlatego zapraszamy do wzięcia udziału w akcji

pt.:

Stwórzmy razem nasz wspólny księgozbiór”

Jak to zrobić?

*wystarczy skorzystać z formularza znajdującego się na stronie http://www.wiecbork.naszabiblioteka.com- należy go wydrukować i wypełnić a następnie przynieść do Miejsko- Gminnej Biblioteki Publicznej w Więcborku lub do jednej z naszych filii (Runowo Krajeńskie, Sypniewo).

*wypełniony formularz można także przesłać na nasz adres e-mail

bibliotekawiecbork@wp.pl

tytuł wiadomości: Stwórzmy razem nasz wspólny księgozbiór

*jeśli nie macie Państwo możliwości wydruku- nic straconego- puste formularze znajdziecie także w więcborskiej bibliotece i jej filiach.

Formularze są oczywiście anonimowe. Ich wypełnienie zajmuje tylko chwilę wpisujemy maksymalnie dwa tytuły wraz z autorami. O kolejności zakupu zadecyduje ilość oddanych głosów oraz kolejność zgłoszeń.

Akcja trwa do 25 października 2017r.

Stwórzmy razem nasz wspólny księgozbiór!

Formularz do pobrania poniżej

Załączniki: