Półkolonie letnie w więcborskiej bibliotece - dzień 1.

•            Półka Bookcrossing na plaży z uwolnionymi, za naszym pośrednictwem, książkami od 01-07-2019 przez cały sezon letni.

Bookcrossing to idea znana na całym świecie. Ma ona na celu popularyzowanie czytelnictwa i zarazem zjednoczenie jego miłośników. Co ważne jest to działanie nieodpłatne. Poszczególne woluminy przekazuje się metodą „podaj dalej”. Książki zostawia się w miejscach publicznych jak również na specjalnie przygotowanych półkach. Na terenie Więcborka oprócz wymienionej Plaży Miejskiej półki bookcrossing znajdują się w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej „Medyk” w Centrum Medycznym Familia ponadto w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Provita oraz Szpitalu Powiatowym im. dr Adama Gacy i dr Józefa Łaskiego.