Kurs podstawowej obsługi komputera dla czytelników więcborskiej biblioteki.

Drogi czytelniku, masz komputer ale nie wiesz jak go włączyć? Boisz się, że coś popsujesz? A może pragniesz napisać powieść lub masz pomysł na tomik wierszy – tylko nie wiesz jak to zrobić przy pomocy komputera. Chcesz wysyłać e-maile jednak nie posiadasz własnej skrzynki. Uważasz, że surfowanie po sieci nie jest dla ciebie? Wcale nie – wszystko jest możliwe. W więcborskiej bibliotece organizujemy kurs podstawowej obsługi komputera dla naszych czytelników. Startujemy od lutego. Drogi czytelniku przyjdź i zapisz się, nie zapomnij tylko zostawić swojego numeru telefonu. Jeśli coś nieoczekiwanego nam wypadnie zawiadomimy Cię wcześniej. Każdy będzie mógł ćwiczyć na osobnym stanowisku komputerowym. Jedno spotkanie trwać będzie godzinę.

Zapisy trwają do 10 lutego.